Реєстрація для Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний прорив"

Ласкаво просимо до реєстрації на Всеукраїнський конкурс "Інноваційний прорив"! Цього року ми запрошуємо найкращі таланти України об'єднатися для реалізації сьогоденних потреб нашої Батьківщини. Місія нашого конкурсу полягає в створенні попиту та пропозицій на інноваційні рішення та проривні технології на рівні суспільної свідомості та способу життя.

На конкурс запрошуються розробники проектів у таких категоріях:

  • ІТ, телекомунікації та засоби зв'язку (ПО, мобільні додатки): Україна займає одне з перших місць у світі за кількістю сертифікованих програмістів і претендує на звання нового ІТ-хабу Європи. В наш час ІТ присутнє у всіх сферах нашого життя, тому професія програміста набуває нового значення. На конкурсі будуть розглядатися ІТ-проекти, які допоможуть розв'язати проблеми як на рівні міста, так і на рівні держави.
  • Засоби боротьби з дезінформацією та укріплення ролі соціальних медіа в вирішенні суспільних проблем: Сьогоднішня актуальна проблема полягає у визначенні достовірності інформації та протидії поширенню неправдивих даних. Запрошуємо авторів розробок і проектів, спрямованих на вирішення даної проблеми, взяти участь у конкурсі.
  • Моделі для популяризації легального онлайн-гемблінгу та боротьби із неліцензійними (неоподаткованими) майданчиками: У сфері гемблінгу, особливо в онлайн-середовищі, важливо забезпечити легальність та відповідність законодавству. Конкурс "Інноваційний прорив" запрошує розробників моделей та рішень, спрямованих на популяризацію легальних онлайн-гемблінгових платформ і боротьбу з неліцензійними операторами, що ухиляються від оподаткування. Ми шукаємо інноваційні підходи, які забезпечать безпеку, відкритість та відповідальну гемблінг-індустрію в Україні. Можна подати проект на прикладі відомого бренду, наприклад GGPoker.
  • Енергозберігаючі та "зелені" технології: Важливими для України стали альтернативні джерела енергії та проекти з використання відновлюваних джерел енергії, таких як сонячна енергія, біопаливо та інші. Також ми розглядатимемо ідеї, спрямовані на зниження обсягів шкідливих викидів в атмосферу, підвищення ефективності використання палива, переробку сміття та шкідливих відходів.
  • Технології і розробки для сил АТО: Для захисту від зовнішньої загрози Україна потребує не тільки достатнього фінансування для забезпечення життєвих потреб армії, але й більш ефективних та технологічних засобів захисту. Запрошуємо розробників технологій і проектів, спрямованих на покращення безпеки наших військових.

Якщо ви бажаєте взяти участь у конкурсі та подати свій проект, будь ласка, заповніть форму реєстрації нижче. Ми раді бачити вас серед учасників та очікуємо на ваші інноваційні ідеї!