Відкрито прийом заявок на участь у конкурсі «Інноваційний Прорив-2012»

_DSC1737

Інноваційні проекти приймаються з 15 серпня по 28 жовтня на сайті конкурсу. Кращі проекти будуть представлені венчурним інвесторам України та США, а переможець отримає можливість розвитку свого проекту в бізнес-інкубаторі Happy Farm.
Компанія Global Management Challenge Ukraine оголошує про старт нового сезону Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив – 2012». До участі в конкурсі запрошуються науковці, підприємці, розробники, студенти, школярі — автори інноваційних ідей та проектів, які хочуть побудувати бізнес на основі своїх інноваційних рішень і потребують розвитку і підтримки своїх проектів. Генеральним партнером конкурсу виступає бізнес-інкубатор Happy Farm, стратегічний партнер — Ernst & Young.

Цього року конкурсні роботи приймаються за чотирма основними напрямками:

IT і телекомунікації: додатки, social media, робототехніка, пo та ін .; енергетика, альтернативні джерела енергії; медицина, біотехнології і фармація; екологія та ресурсозбереження. Також передбачена категорія «інше», яка об’єднає проекти, що не відповідають основним напрямам.

Конкурс пройде в шість основних етапів:

  1. З 15 серпня по 28 жовтня 2012 року. Подача заявок на участь у конкурсі авторами інноваційних ідей та проектів на сайті конкурсу ukrinnovation.com.
  2. Вересень 2012. Проведення круглих столів, присвячених проблематиці розвитку інноваційної діяльності в Україні, в шести містах Києві, Донецьку, Дніпропетровську, Львові, Харкові, Тернополі за участю представників бізнесу, влади і найбільших ВНЗ країни.
  3. 5 листопада 2012. Оголошено півфіналістів, відібраних експертним комітетом конкурсу.
  4. Листопад 2012. Проведення навчальної програми для півфіналістів конкурсу, складання Executive Summary (зведеного резюме проекту за стандартами Кремнієвої Долини).
  5. 30 листопада 2012. Оголошено фіналістів конкурсу, відібраних міжнародним експертним комітетом на підставі наданих Executive Summary.
  6. 6 грудня 2012. Road Show — презентація проектів-фіналістів перед інвесторами.

Для проектів конкурсу «Інноваційний Прорив-2012» передбачено 6 номінацій: «Інноваційний Прорив-2012»; «Краща інновація для Києва»; «Інноваційний потенціал»; Grand Reserve, «Краща інноваційна ідея» (серед студентів); «Кращий молодіжний проект» (серед школярів).

«Ми проводимо конкурс «Інноваційний Прорив» вже четвертий рік. Україна фонтанує талантами та інноваційними ідеями, але, на жаль, далеко не у всіх є розуміння того, як ці ідеї втілити життя і перетворити їх на успішні бізнес-проекти. Ми проаналізували хід конкурсу за 2009-2011 роки і вирішили внести ряд нововведень цього року, — говорить Анна Дегтерьова, засновник конкурсу, генеральний директор компанії Global Management Challenge Ukraine. — «У цьому сезоні ми робимо акцент на найперспективніших напрямках і ставимо на молодь — школярів та студентів, які не тільки дуже швидко пристосовуються до сучасного неймовірно динамічному розвитку технологій, а й задають тон цим змінам».
Переможець конкурсу отримає головний приз — програму розвитку свого проекту від генерального партнера конкурсу — бізнес-інкубатора Happy Farm. Переможці в молодіжних номінаціях також будуть нагороджені навчальними програмами від Happy Farm.

Поділитися: