Можливості для учасників

Стати причетним до інноваційного розвитку України та зростання конкурентоспроможності національної економіки. Адже розвиток держави, а тим більше збудованої на інноваціях — це послідовний рух до реалізації кожного інноваційного проекту, рух до постіндустріалізаціі, національного багатства та добробуту кожного українця. І цей розвиток залежить від вкладу кожного з нас. «Інноваційний Прорив-2015» в даному випадку виступає ланкою, що поєднує всіх учасників інноваційно-інвестиційного процесу в Україні.

Познайомитися з колегами-новаторами і обмінятися з ними досвідом розробки та впровадження інновацій. У рамках Конкурсу організатори проводять ряд заходів та зустрічей для учасників Конкурсу, а також всіх тих, хто причетний до інноваційної та інвестиційної діяльності в Україні. Серед них: круглі столи в регіонах України, промо-тур, навчальна програма «Основи бізнес моделювання», Road-Show, церемонія нагородження та інші.

Отримати експертну оцінку своєї винахідницької діяльності. Наші експерти — це ведучі та впливові фахівці в області високотехнологічного бізнесу з усього світу, які не перший рік працюють в галузі венчурного інвестування та реалізації інноваційних проектів. Їх позитивна оцінка Вашого проекту — це підтвердження високого рівня його інноваційного потенціалу, інвестиційної привабливості та значущості для національної економіки.

Привернути інтерес громадськості до своїх винаходів. Хід Конкурсу широко висвітлюється засобами масової інформації. Найбільш цікаві проекти регулярно публікуються в ЗМІ. Крім того, назви всіх проектів, потрапляючи в загальну базу, публікуються на сайті, звідки кожен зацікавлений може отримати актуальну та корисну інформацію.

Отримати консультації у сфері реалізації високотехнологічних проектів, захисту прав інтелектуальної власності, роботи з інвесторами. Саме для цього ми організували на сайті консалтингове бюро, де Ви можете безкоштовно поставити запитання нашим експертам, отримати грамотні поради та консультації щодо будь-яких аспектів, що Вас цікавлять.

Презентувати свої ідеї та винаходи інвесторам України та інших країн. Фіналісти Конкурсу візьмуть участь у Road-Show — живій презентації проектів-учасників перед інвесторами. Це можливість не тільки залучити інвестиції для реалізації проекту, але й отримати уявлення що до особливості роботи з інвесторами для подальшої діяльності з впровадження розробки.

Отримати можливість фінансування та подальшої реалізації своєї ідеї в реальному бізнес-проект. Сьогодні венчурні фонди, що формуються в Україні і які приходять на вітчизняний ринок з Заходу, а також ті підприємці, що мають вільні ресурси шукають можливості створення та формування нових ринків на основі нових нестандартних ідей. Основою для цього стають інноваційні високотехнологічні розробки, які акумулює Всеукраїнський конкурс «Інноваційний Прорив-2015».