Про конкурс

Сьогодні наша країна знаходиться у непростій ситуації. У важкий для України час особливо важливим є те, щоб кожний громадянин продовжував робити свій внесок у життеєдіяльність та розвиток країни в залежності від своїх здібностей та можливостей. Для того, щоб наша країна розвивалась та змінювалась, потрібно, щоб хлібороби пекли хліб, вчителі навчали молоде покоління, лікарі — лікували хворих. А інноватори, вчені, підприємці, молоді таланти — розробляли нові технології та втілювали у життя інновації.

Цього року Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив» закликає об’єднати найкращі таланти країни для реалізації сьогоденних потреб нашої Батьківщини. Місія конкурсу інновацій — створити попит та пропозиції на інноваційні рішення та проривні технології на рівні суспільної свідомості та способу життя.

А саме, до участі у конкурсі запрошуються розробники проектів у наступних категоріях:

  1. ІТ, телекомунікації та засоби зв’язку (ПО, мобільні додатки). Україна посідає одне з перших місць у світі за кількістю сертифікованих програмістів і претендує на звання нового ІТ хабу Європи. В часи, коли ІТ присутнє у всіх сферах нашого життя, професія програміста набуває нового значення. Конкурс розглядатиме ІТ проекти, які допоможуть розв’язати проблеми як на рівні міста, так і на рівні держави.
  2. Засоби по боротьбі з дезинформацією та укріпленню ролі social media у вирішенні суспільних проблем. Надзвичайно актуальна проблема сьогодні – з’ясування достовірності інформації та протидія “вкиданням” та дезінформації. До участі у конкурсі запрошуються автори розробок і проектів, покликаних вирішити дану проблему.
  3. Енергозберігаючі та «зелені» технології. Як ніколи, важливими для України стали альтернативні джерела енергії та проекти з використання відновлюваних джерел енергії (сонячна енергія, біопаливо та ін.), зниження обсягів шкідливих викидів в атмосферу, підвищення ефективності використання палива, переробки сміття та шкідливих відходів тощо.
  4. Технології і розробки для сил АТО. Для захисту від зовнішньої загрози Україна потребує не лише достатнє фінансування для забезпечення життєвих потреб армії, але й більш ефективні та технологічні засоби захисту.

Заявки приймаються на сайті конкурсу до 30 березня 2015 року.

Наша країна має надзвичайно високий потенціал талантів. Організатори конкурсу закликають усіх небайдужих застосувати свої таланти для розвитку плідної, успішної, процвітаючої, сучасної України.